Zálohování a archivace e-mailů pro Microsoft 365

Chraňte svá data v Microsoft 365

Řešení Cloud Partner Dropsuite pro Microsoft 365 (Office 365) odstraňuje nedostatky v ochraně dat:

Microsoft 365, známý také jako Office 365, je předplacená služba společnosti Microsoft, která uživatelům poskytuje nejnovější aplikace Office, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams a další. Tato technologická změna je podle společnosti Microsoft „navržena tak, aby vám pomohla dosáhnout více díky inovativním aplikacím Office, inteligentním cloudovým službám a prvotřídnímu zabezpečení“.

Služba Microsoft 365 má stále řadu vlastních bezpečnostních nedostatků, které se obtížně řeší. Podnikům zase brání v plném využití potenciálu platformy, aniž by riskovaly integritu svých dat:

Jedním z hlavních důvodů narušení bezpečnosti dat v Microsoft 365 je lidská chyba.

V roce 2021 přišly společnosti v důsledku lidských chyb a vnitřních hrozeb v průměru o 4,61 milionu dolarů. Náklady na narušení bezpečnosti dat od té doby meziročně vzrostly o 10 %.

Microsoft 365 / Office 365 ukládá smazané e-maily do koše pouze po dobu 90 dnů.

Microsoft ručí za infrastrukturu, ale ne za data zákazníka. Na základě smlouvy o poskytování služeb společnosti Microsoft (bod 6b) doporučuje používat běžná řešení třetích stran pro zálohování služby Office 365 a pokrytí této mezery.

Podle článku HelpNet Security existuje 12 hlavních zranitelností, které lze rozdělit do pěti hlavních kategorií:

  • Exchange
  • Print Spooler
  • Citlivé databázové soubory registru systému Windows
  • Šifrování vzdáleného protokolu souborového systému (MS-EFSRPC) a certifikační služby Active Directory (AD CS).
  • ActiveX

Možnosti zálohování služby Microsoft 365 v Dropsuite zahrnují

Komplexní možnosti zálohování Dropsuite pro Microsoft 365 zahrnují Exchange Online, OneDrive, SharePoint, Skupiny, Týmy, Kalendáře, Kontakty a Úkoly.

Zálohování Exchange Online

Exchange Online může být jedním z největších zdrojů dat v prostředí O365. E-maily, přílohy a související data mohou mít obrovskou velikost. Protože Cloud Partner Dropsuite poskytuje neomezené úložiště, nemusíte se nikdy obávat, že vám dojde.

Nastavte si automatické zálohování Microsoft 365 do cloudu, které probíhá několikrát denně, a protože zálohujeme pouze upravené soubory, je rychlost maximalizována. Díky tomu odpadá starost s udržováním bezpečných a chráněných souborů Exchange Online.

Exchange Online Backup
Zálohování OneDrive

Zálohování OneDrive

Uživatelé služby OneDrive se mohou někdy setkat například s neobvyklým chováním ze strany jiných aplikací. Cloud Partner Dropsuite může pomoci.

Zálohováním služby OneDrive zajistíte, že všechna vaše firemní data budou v bezpečí. Udržujte kompletní kopie kritických podnikových dat, abyste zajistili ochranu před hackery, šifrovacím malwarem, náhodným smazáním a dalšími útoky.

Mějte jistotu, že jste připraveni na datové katastrofy, protože víte, že vaše soubory, uložené na OneDrive, budou automaticky zálohovány a okamžitě připraveny k obnově, jako součást celé sady záloh dat M365.

Zálohování Sharepointu

Zajistěte, aby všechna vaše kritická obchodní data uložená v SharePointu byla chráněna před ztrátou nebo ohrožením pomocí nejlepších řešení pro zálohování Microsoft (Office) 365. Cloud Partner Dropsuite zálohuje dokumenty a složky, přiřazuje oprávnění, nabízí možnosti obnovení a využívá naše inteligentní zálohovací nástroje pro snadné ukládání, zabezpečení, správu a rychlé obnovení služby SharePoint.

Microsoft Sharepoint Backup
Microsoft Groups Backup

Zálohování Groups (Skupin)

Skupiny Office 365 umožňují týmům lidí spolupracovat a sdílet důležitá obchodní data, soubory, informace o projektech a mnoho dalšího. Proto je zálohování Skupin velmi důležité, aby skupina mohla pokračovat v práci s minimem času nebo ztrátou dat v případě narušení bezpečnosti.

K obnovení dat a komunikace skupiny stačí jediné kliknutí a můžete opět sdílet, spolupracovat a přistupovat ke všem informacím a zdrojům skupiny.

Zálohování Teams

Teams je oblíbeným nástrojem pro firemní spolupráci a společnost Microsoft nepolevuje v aktualizacích a rozšiřování funkcí Teams.

Flexibilita služby Teams umožňuje využívat všechny ostatní aplikace Microsoft 365 a umožňuje širokou škálu funkcí napříč celou službou – od sdílení souborů přes schůzky až po soukromé chaty a další – a činí tak z Teams komplexní nástroj pro spolupráci.

Dnešní zaměstnanci se však díky této otevřenosti stali zranitelnějšími. Útočníci, kterým se podaří napadnout firemní instanci Teams, mohou teoreticky přecházet z jedné aplikace do druhé. Cloud Partner Dropsuite zajišťuje, že v případě takového narušení budou kritické obchodní informace v aplikaci Teams bezpečně zálohovány.

Microsoft Teams Backup
Microsoft Outlook Backup - Kalendář, kontakty, úkoly

Kalendáře, kontakty, úkoly

Zálohování kalendářů, kontaktů a úkolů je také zahrnuto v zálohování služby Microsoft 365.

Na tyto datové sady Office 365 se často zapomíná, což může vést ke značným mezerám v ochraně dat. Protože tyto soubory obsahují kritické obchodní informace, je stejně tak nutné je chránit. To platí zejména s ohledem na stále se zvyšující předpisy týkající se ochrany osobních údajů a zabezpečení kontaktních informací.

K obnovení dat a komunikace skupiny stačí jediné kliknutí a můžete opět sdílet, spolupracovat a přistupovat ke všem informacím a zdrojům skupiny.

Podrobnosti k zálohování Microsoft 365

Podívejte se, jak řešení Cloud Partner Dropsuite odstraňuje nedostatky v ochraně dat.

Outlook
 
Sharepoint
 
OneDrive
 
Kontakty / Kalendáře / Úkoly
Teams & Skupiny
 

Součástí řešení Cloud Partner Dropsuite je zálohování a archivace e-mailů v Microsoft 365​

Řešení Cloud Partner Dropsuite pro archivaci jsou postavena na zálohování e-mailů a poskytují robustní sadu nástrojů pro zajištění kontinuity podnikání včetně výkonného pokročilého vyhledávání, přístupu koncových uživatelů a Insights BI.

Automatizace zálohování

Nastavení automatického zálohování pro zajištění souladu s předpisy nebo jen „nastav a a nech být“ je snadné pomocí několika kliknutí na.

BI Insights - analýza

Pokročilá analytická sada nástrojů, která umožňuje zjistit vzorce používání, identifikovat problémy a doporučit optimalizace.

Nejvyšší úroveň šifrování

Cloud Partner Dropsuite používá 256bitové šifrování AES "military" úrovně a protokol TLS/SSL, aby byla vaše data chráněna během uložení i při přenosu.

Přírůstkové zálohy

Naše řešení vyhledává a zálohuje pouze změněné soubory, což znamená, že doba zálohování je rychlá a úložiště je minimalizováno.

Jednoduchý dashboard

Náš ovládací panel umožňuje snadné nastavení, správu, správu přístupu uživatelů, obnovení souborů a mnoho dalšího.

Granulární obnovení

Poskytujeme granulární obnovu, takže můžete snadno najít a obnovit jeden e-mail, poštovní schránku nebo celý e-mailový ekosystém.

Požádat o nabídku Cloud Partner Microsoft
První konzultace zdarma

Požádat o nabídku

Přejít nahoru