Kdo jsme

O nás

S námi můžete IT pustit z hlavy

Nabízíme individuální přístup

Zaměřujeme se na kvalitu poskytovaných služeb a přidanou hodnotu pro koncového zákazníka.

Společnost byla založena v roce 1997 jako veřejná obchodní společnost. Od svého vzniku jsme stále ryze českou obchodní společností bez jakékoliv zahraniční účasti. Původně byl hlavní činností prodej a servis nápojových automatů a automatizačních zařízení. Za posledních 25 let jsme společně ušli velký kus cesty a díky profesionálnímu přístupu jsme si vybudovali dobré jméno u našich klientů i dodavatelů.

Accountant Monochromatic
Pomáháme s provozem a správou cloudu

Poskytujeme komplexní služby v oblasti IT

Od roku 2006 začala společnost působit také v oblasti informačních technologií, nejprve jako dodavatel hardware a spotřebního materiálu. Vzápětí se portfolio poskytovaných služeb začalo rozšiřovat o instalace rozvodů datových kabeláží a správu počítačových sítí.

Během posledních 10 let jsme změnili zaměření a specializaci směrem k informačním technologiím. Máme tu čest pracovat s odborníky, kteří se na IT trhu pohybují již řadu let. Pro naši společnost pracují lidé, kteří se historicky podíleli na realizaci IT projektů s mezinárodním přesahem. Zkušenosti, které za svoji pracovní kariéru nasbírali, nyní aplikují v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb.

Naše odbornost je podložená certifikáty:

Proč spolupracovat s námi

Vidíte nám pod ruce

Důvěra klienta je pro nás klíčová. Nesnažíme se dělat business za každou cenu. Jednáme na rovinu a vždy hledáme taková řešení, ze kterých má zákazník přidanou hodnotu.

Špičková uživatelská podpora

Důvěra zákazníků je pro nás klíčová. A dobré vztahy dělají dobré přátele.

Strategická partnerství

Abychom mohli poskytovat kvalitní služby, spolupracujeme s nejlepšími.

Máme nejvyšší úrovně certifikací

Abychom se v rychlém rozvoji neztratili, neustále se vzděláváme.

První konzultace zdarma

Chcete mít IT pod kontrolou?

Cenovou nabídku pro vám zpracujeme zcela zdarma a nezávazně, přesně na míru vašim potřebám. Kontaktovat vás budeme nejpozději následující pracovní den.
Přejít nahoru