Pomáháme, aby vám cloud pomáhal

Microsoft 365 a Azure

Microsoft 365

Microsoft 365 nejsou jen kancelářské balíčky Office, ale desítky užitečných cloudových aplikací a služeb. Služby vám pomůžeme rozběhnout tak, aby pomáhaly vašemu podnikání.

Microsoft Azure

Vyladíme cloudové prostředí tak, že v klidu utáhne celou vaši IT infrastrukturu. Nemusíte pořizovat HW prostředky dopředu, ale vaše IT poroste přesně podle vašich potřeb. Platíte za to, co skutečně využíváte.

Licence

Jsme Cloud Solution Partnerem Microsoftu. Navrhneme a dodáme licence ušité na míru vašim potřebám. Platíte jen to, co využijete, protože každý uživatel může používat jiný typ licence.

MDM a MAM, Intune

Postaráme se vám o centrální správu a zabezpečení koncových zařízení. Pomůžeme vám s nasazením Microsoft Intune, postaráme se o konfigurační politiky i deployment aplikací.

Zabezpečení IT

Bezpečnost bereme vážně. Mít dobrý firewall a antivir už dnes nestačí. Postaráme se o ochranu koncových bodů, uživatelských účtů i identit. Zvizualizujeme opravdový stav vašeho IT.

Školení

Neustále se vzděláváme a naše znalosti pak předáváme dál. Poskytujeme školení ve formě online schůzek nebo se můžeme potkat osobně. Naučíme vás používat cloudové produkty Microsoft.

Přejít nahoru